Учениците от 2.б клас на ОУ ,,Никола Парапунов” и техните учителки г-жа Мария Калоянова и г-жа Елица Колчева ни поведоха на истинско пътешествие назад във времето – от праисторията, през древния свят, до по-близките ни традиции. С много въображение, старание и вълнение децата съживиха миналото и ни напомниха, че всяко начало има своя история.
Светът на първите хора, на древните цивилизации и на съхранените през времето обичаи оживя пред очите ни – искрено, чисто и по детски красиво.
Зам.-директорът Д. Джупанова поздрави учениците и ги насърчи да продължават да търсят знанието със същия ентусиазъм.
Празник, който не просто ни върна назад, а ни накара да почувстваме времето.

















