На Областния ученически конкурс „Ние и Природата“, организиран от РУО – Благоевград, нашите участници впечатлиха с талант, богато въображение и активна гражданска позиция. Сред ученици от 35 училища от област Благоевград те завоюваха призови места в две от конкурсните категории:
– Ирина Иванова Герчева от I А клас – I място за проект „Мечтаната природа“ – първа възрастова група;
– Габриела Димитрова Парапунова от III А клас – II място в категория рисунка- първа възрастова група;
– Симеон Димитров Манзуров от V В клас – I място за проект „Природата около мен“ – втора възрастова група.
Директорът на училището – г-жа Пелтегова, поздрави победителите за достойното представяне и за вдъхновението, с което показаха своята грижа към природата. Успехът на нашите ученици е повод за гордост и доказателство, че знанието, творчеството и отговорното отношение към света около нас вървят ръка за ръка.



