На 25.04.2026 г. третокласниците от нашето училище и техните ръководители г-жа Л. Елчинова, г-жа Шаламанова, г-жа Бояджиева и г-жа Калоянова проведоха екскурзия до Рилския манастир. Посещението се осъществява по НП “България – образователни маршрути” Модул 3 и е с образователна цел – запознаване на учениците с културно-историческото и духовното наследство. Посетени бяха Църковно-историческият музей, музеят “Манастирско стопанство”, Хрельовата кула и черквата в манастира.
Денят беше изпълнен с нови знания и положителни емоции.







