С много емоции и интерес у учениците преминаха на 12 май демонстрацията и учебната евакуация при пожар /бедствие/ в ОУ „Никола Парапунов“.
Събитието се проведе съвместно с РС ПБЗН – гр. Разлог и показа, че правилата за бързо и безопасно извеждане на ученици, учители и служители се знаят и спазват от всички.
Пожарникарите от дежурната смяна обясниха особеностите на пожарния автомобил, демонстрираха възможностите му и екипировката си.
И бяха изпратени с бурни аплодисменти!







