В нашето училище се проведе училищният етап на конкурса „Ние и природата“, организиран от РУО – Благоевград. Ученици от I–IV клас участваха с рисунки и проекти, вдъхновени от красотата на природата.
Благодарим на всички участници и родители за подкрепата!
Избрани бяха 1 рисунка и 1 проект, които ще представят училището ни на областния етап.