Събитието събра ученици, учители, треньори и състезатели от ВК „Пирин Разлог“, представители на Българската федерация по волейбол, между които Давид Давидов -вицепрезидент, Станислав Николов – административен директор , Николай Иванов – координатор на националните отбори. На инициативата присъстваха кметът на Община Разлог инж. Красимир Герчев и зам.-кметът г-жа Гергана Костова 


С много емоции, игри и спортен дух показахме, че волейболът е не само игра, а начин да възпитаваме дисциплина, работа в екип, активен начин на живот и любов към движението. 


В рамките на инициативата се проведе и кръгла маса, посветена на развитието на детско-юношеския волейбол, ролята на училището и партньорството между федерация, клуб и местна власт в подкрепа на младите спортни таланти. 










































