С волейбол на училище

🏐 ОУ „Никола Парапунов“ – гр. Разлог бе домакин на инициативата „С волейбол на училище“ – проект на Българска федерация по волейбол, обединяващ училище, клуб, федерация и местна власт в името на децата и спорта. 🏫🏐🧒
Събитието събра ученици, учители, треньори и състезатели от ВК „Пирин Разлог“, представители на Българската федерация по волейбол, между които Давид Давидов -вицепрезидент, Станислав Николов – административен директор , Николай Иванов – координатор на националните отбори. На инициативата присъстваха кметът на Община Разлог инж. Красимир Герчев и зам.-кметът г-жа Гергана Костова 🤝🎉🥳
С много емоции, игри и спортен дух показахме, че волейболът е не само игра, а начин да възпитаваме дисциплина, работа в екип, активен начин на живот и любов към движението. 🤸‍♀️💖🌟
В рамките на инициативата се проведе и кръгла маса, посветена на развитието на детско-юношеския волейбол, ролята на училището и партньорството между федерация, клуб и местна власт в подкрепа на младите спортни таланти. 🗣️💡🏆
🏐 Заедно отправихме важно послание – повече спорт, повече усмивки и повече деца на игрището, а не пред екраните! 🌞🤩